Bledi Mane vendosi të dalë vetë nga shtëpija e “BBVA”, Arbër Hajdari e nxjerr zbuluar planin e tij

by editor

Bledi Manee largohet nga shtëpija e “BBVA”, pasi në nominim ishte ai, Kiara dhe Luizi. Mane ka thënë se nuk do të donte t’i ndante një dashuri në shtëpi. Bledi u shpreh se shtëpia pa Kiarën nuk do të kishte kuptim.

Ai ka kërkuar që ende pa ardhur rezultati do të i bënte këtë dhuratë Kiarës, që të largohet nga shtëpia.

Arbër Hajdari tha se Bledi Mane e ndjen që do dalë dhe mori këtë vendim pa pritur vendimin nga televotimi

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy