Astrologu Jorgo Pulla “çmend” publikun/ A do zgjasë lidhja e Luizit dhe Kiarës jashtë shtëpisë së BB VIP2?

by editor

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti i parë i krijuar në këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP”. E si pasojë, të gjithë pyesin nëse do zgjasë kjo lidhje edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri?

Kësaj pyetjeje i ka dhënë përgjigje astrologu i njohur, Jorgo Pulla, i cili ditën e djeshme ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Duke qenë se Kiara është Bricjap ndërsa Luizi, Gaforre, Jorgo bëri një parashikim të përgjithshëm. Sipas astrologut, dyshja kanë shumë dashuri për njëri-tjetrin, aq sa lidhja e tyre do vazhdojë edhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”. Ai mendon se çifti janë bërë për njëri-tjetrin.

“Dashuria nuk njeh Big Brother, nuk njeh ndikime vetëm atë që është e drejtpërdrejtë. Luizi që është Gaforre, është në 10-ditëshin e tretë të shenjës së Gaforres. Në gen merr nga mamaja, arsyeja pse është se ka Hënën. Kemi Kiarën që është Janari, që është Saturni, që ka babain në gen.

Në komunikimin që kanë të bëjnë me njëri tjetrin, marrim Kiarën, ajo jep 30% nga ajo që kupton. Kupton shumë në brendësi por nuk e shfaq. Kurse Luizi nga ana tjetër është më familjar, në komunikimin që kanë, Luizi e ka përballë Kiarën. Në rast tjetër është më perfektja në shoqëri dhe në dashuri. Po, janë bërë për njëri-tjetrin. Kiara në moment të fundit e ka vendosur që të futet atje”, tha Jorgo Pulla.

Ndërsa për dyshen Kejsi dhe Kristi, të cilët përgjatë ditëve të fundit janë oarë shumë të afërtm me njëri-tjetrin, astrologu tregoi se ata kombinohen mjaft mirë në mënyrë shoqërore dhe për biznes por nuk i shkon si një lidhje afatgjatë.

“Kristi merr nga gjyshi. Janë pozitiv por në anën shoqërore dhe mund të bëjnë biznes shumë të mirë me njëri tjetrin. Edhe martesa është kontratë. Kërkojnë pak punë më tepër, se Virgjëresha është vetëkontroll, Luani është i drejtpërsëdrejti, e po u nxeh ikën natën”,– tregoi ai.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy