Arbana Osmani “braktis” punën në Top Channel, ja ku “arratiset” moderatorja (Foto)

by Lajme Shqip

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë nisur pushimet pas një sezoni të gjatë televiziv.

Ka qenë vetë Arbana që ka postuar disa foto ku tregon se i kishte pritur shumë këto ditë relaksi.

“Duken si pushime pas një viti jetë”, shkruan Arbana krah fotove duke pozuar me rrobabanjo e herë të tjera e veshur me shumë stil, me këmishë e kapele.

Çifti ndodhet në Mykonos të Greqisë, ishullin e famshëm që frekuentohet edhe nga VIP-at botërorë.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy