Aktori shumë i njohur shqiptar e konfirmon dhe zbulon arsyen pse po lë Australinë për ‘Big Brother Vip’

by editor

Elvis Pupa ka konfirmuar lajmet se ai do të bëhet pjesë e Big Brother VIP. Përmes një videoje në Instagram nga Australia,

Elvisi shprehet se po hyn në shtëpinë e famshme vetëm për të sjellë pozitivitet me humorin e tij e jo për të fituar apo për të bërë sherre.

Ai i bën thirrje publikut të vazhdojë të votojë të preferuarin e tyre sepse vetë Elvisit nuk i intereson fitorja, por t’ja kalojë sa më mirë brenda shtëpisë ku pritet të sjellë humor e batuta të shumta.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy