Aksident në Golem, rëndohet trafiku (Video)

by Lajme Shqip

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Kavajë-Durrës, në afërsi të “Malit të Robit”. Si pasojë e aksidentit në rrugë është krijuar një trafik i gjatë.

Siç shihet edhe në video, janë me dhjetra makina të cilat kanë “ngecur” në mes të rrugës për shkak të trafikut.

Në vendngjarje është nisur edhe ambulanca. Ndërkohë policia është në vendngjarje dhe po punon për lirimin e trafikut.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy