Aksident i rëndë në Ksamil, motori kundravajtje përplaset kokë më kokë me makinën

by Lajme Shqip

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 15:48 në Ksamil, ku një motor me të cilin udhëtonin dy minorenë është përplasur me një makinë.

Pamjet janë vërtetë të frikshme dhe duket sikur është skenë e ndonjë filmi. Nga video e dërguar pranë redaksisë së JOQ, shikohet se motori ka qenë kundravajtje dhe është përplasur kokë më kokë me makinën.

https://5pyetjet.al/wp-content/uploads/2023/05/5r2NSXSfgSyisyx.mp4?_=1

Shikohet se personat që udhëtonin në motor nuk mbanin kaskë mbrojtëse. Për fat të mirë raportohet nga dëshmitarët se nuk ka viktima. Të dëmtuarit janë shoqëruar në spital.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy