Aksident i rëndë, ka të plagosur

by Lajme Shqip

Një 80-vjeçar ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor në Elbasan.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12:00, në lagjen “28 Nëntori”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se automjeti me drejtues shtetasin me inicialet E. Xh., 34 vjeç, ka aksidentuar shtetasin A. B., 80 vjeç, këmbësor, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Shtetasi E. Xh. u shoqërua në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy