Aksident i frikshëm në Tiranë/ Makina merr përpara barrierën e rrugës dhe hipën mbi trotuar, zbardhen detajet e para

by editor

Dy mjete, njëra tip “Benz” dhe tjetra “Lancia” janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në fotot e sigurua nga LSA duket që mjeti tip “Lancia” ka thyer barrierën e rrugës dhe ka hipur në trotuar, duke rrezikuar këmbësorët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy