Aksident i dyfishtë në afërsi të tunelit të Elbasanit

by Lajme Shqip

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në afërsit të tunelit të Elbasanit.

Një makinë tip “Benz” është përplasur me barrierat mbrojtëse.

Si pasojë një makinë tjetër e cila ka tentuar të frenojë është përplasur gjithashtu.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë lagështira në rrugë dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

Burime për Albeu.com bëjnë me dije se nga aksidenti nuk ka persona të lënduar./Albeu.com/

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy