A do të ketë zarf të zi në “BBVA”? Olta “shpërthen” ndaj Luizit: Çfarë t*apin ke ti…(VIDEO)

by editor

Mbrëmjen e kaluar, Olta dhe Kiara, kanë shkuar në nominim kokë me kokë, dhe njëra prej tyre largohet të shtunën.

Largimin nëse eliminohet Kiara e paralajmëroi edhe Luizi. Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtur.

Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur lidhur me Luizin për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.

@itsgoodtobeanalbanian PER ZOTIN E MADH SE NUK BEJ BE CUNIN 😁 #foryou #luizejlli #bigbrothervipalbania #fyp #fyppppppppppppppppppppppp ♬ original sound – 🙈

“>Video

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy