Shkëlqeu në Prime! Nuk do ta besoni sa kushtoi këmisha e Luizit(Foto)

by editor

Luiz Ejlli është kryefjala e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai dhe Kiara Tito po i shijojnë ditët më të lumtura së bashku, shkruan nzoom.biz.

Advertisements

Banori i cili po diskutohet tejmase për strategjinë e tij, ka ndryshuar edhe pamjen fizike.

Luizi i ka lyer flokët, shtoi pak kilogram dhe po ashtu ndërroi stilin e veshjes.

Advertisements

Në spektaklin e natës së mbrëmshme, ai veshi një këmishë me ngjyra që çmimi i saj shkon deri 840 dollarë. /nzoom.biz/

TË NGJASHME