Tentuan t’i bëjnë kamer të fshehtë, por i futi ai në kurth, video e Luizit që po “çmend” rrjetin

by editor

Luiz Ejllin brenda shtëpisë së Big Brother Vip e kemi parë shpesh herë duke treguar gjërat që priten të ndodhin në lojë.

Me intuitën e tij, të një lojtari të fortë, Luizi tregon skenare të cilat më pas ndodhin me të vërtetë.

Advertisements

Ndërkohë, së fundmi në rrjet po bën xhiro një video e disa viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “kurth” Luizit.

Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet, duke bërë që ai të vendoste vajzën në lojë dhe jo ajo çfarë ishte planifikuar.

Advertisements

TË NGJASHME