Sabiani bën reagimin e bujshëm, jam kundër lidhjes se Keisit me Kristin, Arbana po ”gënjen”

by editor

Teksa mbremjen e sotme Arbana ka pyetur Kristin për ish të dashurën e tij Zaza Stumpo, ai nuk ka thënë asgjë, nuk e ka mohuar e as pohuar por e ka mbyllur duke thënë se do të flasë kur të vij momenti me Kejsin.

Ndonse Zaza e cila ka publikuar bisedën me Kristin në datën 24 dhjetor, teksa ai është futur brenda BB VIP.

Advertisements


Ata i shprehin dashurinë njëri tjetrit dhe duke lënë të hapur pritjen.

Kejsi eshte shprehur ne merak per babain e saj ndonse Sabiani ka reaguar sonte duke publikuar nje insta story ku thuhej se kjo ishte genjeshter pasi Kristi ishte i lidhur jashte dhe me pas ka publikuar biseden e Zaza.

Advertisements

Duke treguar ne kete menyre se eshte kunder marredhenies se te bijes me Kristin!

TË NGJASHME