E papritur! Luizi ja shkatërrojë të gjitha skemat, Lori Hoxha gati të futet vetë në BBV, ja mesazhi i saj…

by editor

Loja në “Big Brother” është e paparashikueshme! Ajo merr një tjetër rrjedhë sapo ndodhin nominimet, lojërat dhe hyrje të reja. Po sikur në këto hyrje, do ishin persona që e kanë ndjekur, studiuar madje dhe krijuar lojën e ‘Big Brother’?

E kemi fjalën për Lori Hoxhën dhe Eduart Grishajn, njëri regjizor e tjetra producente e formatit. Me siguri loja do kishte akoma më shumë adrenalinë dhe mister sesi do vijonte rrugëtimi i tyre.

Advertisements

Ishte vetë Lori ajo e cila ndau mbrëmjen e kaluar një foto së bashku me Eduartin, ku me humor ngrinte pyetjen se kush do e fitonte lojën nga produksioni e pse pikërisht ajo.

“Nëse produksioni i Big do futej brenda në shtëpi, kush mendoni që do ta fitonte dhe pse pikërisht unë?”Sigurisht që kjo nuk mund do ndodhë mirëpo nëse shakaja kthehet në realitet; a do ishte Lori banorja juaj e preferuar?

Advertisements

Produksioni është vënë herë pas here në ‘shënjestër’ të publikut për arsye nga më të ndryshmet. Favorizimet në lojë, eleminimet apo nominimet kanë qënë shkak i këtyre sulmeve dhe komenteve negative.

Për këtë shkak, produksioni ka vendosur që të mos lejojë komentet në videot që shpërndahen në faqen e ‘Big Brother VIP fan club’ në ‘Instagram’.

TË NGJASHME