Dasara e thote troç: Luizi vetë pa punë e me 1000 halle, ne po hamë të gjithë në kurriz të atij

by editor

Këngëtari Luiz Ejlli me pjesëmarrjen në BBV është kthyer në kryeqendrën e bisedave, lajmeve, medias së shkruar e rrjeteve sociale.

Fama e tij duket se u ka sjellë të mira mjaft personave, ndër to dhe atyre që merren me rrjete sociale duke rritur audiencën.

Advertisements

Eksklusive! Anaid Kaloti zbulon sa fitojnë nga live-t dhe projektin që bën bashkë 12 emra të njohur të ekranit

Pjesë e listës së zezë të TCH, Anaidi zbulon si qëndron e vërteta: Për faj të Arbanës disa nga ne kanë pasur konflikte

Advertisements

Anaid Kaloti për Luizin: Ai e di çfarë po heq, është gjithë kohën në paranoja dhe dyshon për gjithçka
Dasara: Vetëm Luizi i shkretë s’po përfiton asgjë në këto momente. Është pa punë, me 1000 halle. Ne këtu po hamë të gjtihë në kurriz të Luizit. Po kënaqemi.

TË NGJASHME