Aksident i rëndë/ Barrierat mbrojtëse çajnë në mes makinën, dy të vdekur, mes të plagosurve dhe një foshnjë

by editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku për pasojë kanë humbur jetën dy persona dhe janë plagosur rëndë tre të tjerë, mes të cilëve edhe një foshnjë.

Aksidenti ndodhur në autostradën e Viran?ehirit, ku një automjet ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me barrierat anësore të rrugës, të cilat kanë depërtuar mes përmes mjetit.

Advertisements

Dy prej anëtarëve të së njëjtës familjes që udhëtonin drejt Stambollit humbën jetën në vendngjarje, ndërsa tre të tjerë në mjet u nisën me urgjencë në spital, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Advertisements

TË NGJASHME