“ Ti nuk i bën as dy javë këtu”/ Komentet e Luizit për Eva Alikajn, reagojnë urgjent të afërmit e aktores

by editor

“Kush e nxjerr jashtë”, këto ishin fjalët e para të Luiz Ejllit kur aktorja Eva Alikaj u prezantua si banorja më e re e “Big Brother Vip.”

Siç thotë vetë Luizi, “në kuadër të lojës”, ashtu si me banorët e tjerë ai nuk ka lënë rast t’i kalojë për të “sulmuar” edhe Evën.

Advertisements

Megjithatë, debtate mes tyre nuk kanë pasur në fokus lojën, por diskutime të tjera lidhur me pastërtinë e veprimet e aktores.

Në një diskutim me banorët, Luizi tha sërish me bindje se Eva nuk do të qëndrojë gjatë në shtëpi dhe për këtë gjë do të sigurohet vetë ai.

Advertisements

“Unë do i vë rrobat mbi të tuat”, tha Eva. Më tha “do ma japësh gjysmën”. I thashë “pse ke marrë kaq shumë rroba?”. Tha: “E kam llogaritur të rri dy muaj këtu.” I thashë: “Ti nuk i bën as dy javë, do të të bë nder, nuk do të të lë ti hapësh të gjitha valixhet”- tha Luizi teksa po iu tregonte bisedën e tij me Evën banorëve të tjerë.

Një reagim ka ardhur edhe nga miqtë ose familjarët e aktores, më saktë nga personi që menaxhon llogarinë e saj në Instagram.

“Sepse Eva nuk i futet një projekti për të dështuar, apo për të të bërë ty fresk Luiz Ejlli. Pak rëndësi ka se çfarë ndodh rrugës, e rëndësishme është të pergatitemi për më të mirën, jo më të keqen”-shkruhet në llogarinë e aktores.

TË NGJASHME