“Pas puthjes së parë sa herë do i lajë dhëmbët”/ Luizi flet për Kristin dhe Keisin: Kur të martohen do rrihen për…

by editor

Banori më i komentuar i ‘Big Brother Vip’ Luizi ka komentuar romancën e Keisit dhe Kristit teksa bashkë me Tanin po drejtonin emisionin “Fiks Fare” brenda shtëpisë.

Luizi u ndal tek marrëdhënia e Keisit dhe Kristit duke shprehur mendimin e tij pse ata ende nuk janë puthur.

Advertisements

“Kristi e ka shpreh dëshirën me e puth, por jam kurioz sa herë do i lajë dhëmbët pas puthjes së parë. E kam parë që mban furçe dhëmbësh në xhep prandaj po pret ta puthë.

A thua ka gjë tjetër që e ndalon Kristin ta puthë Keisin përveçse thonjve? Këta do rrihen për 1 manikyr kur të martohen”, tha Luizi duke qeshur.

Advertisements

TË NGJASHME