Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari, çfarë ndodh me monedhat e tjera

by editor

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.6 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

Euro do të blihet me 114.7 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Advertisements

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.5 lekë dhe do të shitet me 130.7 lekë.

Advertisements

TË NGJASHME