Gazetari që punon në TCH: Jam kërcënũăr me jetë pse thashë të vërtetën për Luizin

by editor

Gazetari, Bledi Mane dha sot intervistën e tij të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP të martën e kaluar.

Teksa foli për hyrjen e tij, ai zbuloi se e kishte nisur lojën pak i trembur për shkak të gjërave që kishte thënë më herët për Luiz Ejllin.

Advertisements

Bledi Mane shpjegoi se për shkak të deklaratës që kishte bërë mbi Luizin, duke thënë se ky i fundit ishte i varur nga bixhozi, kishte marrë kërcënime të shumta nga mbështetësit e këngëtarit shkodran.

“Unë kisha bërë një deklaratë se Luizi është i varur nga bixhozi dhe të luash bixhoz nuk është turp sepse është diçka e ligjshme.

Advertisements

Kjo trembi njerëzit e Luizit dhe bënë sulme të mëdha. Më kanë kërcënuar në jetë dhe hyra në shtëpi i frustruar dhe shikoja njerëzit nga jashtë dhe aty brenda duhej të ishe i kujdesshëm, isha më i informuar.

Nisa pak i trembur lojën dhe kur dola jashtë gjërat ndryshuan”, vazhdoi më tej ai.Bledi u largua në nominimin që ishte me Kiarën dhe Luizin, pasi dëshiroi që sipas tij të mos ndante çiftin.

TË NGJASHME