Tjetër hyrje e bujshme Aktori i njohur bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ja FOTOJA që ngriti dyshimet

by editor

Aktori i humorit Elvis Pupa, ka trazuar rrjetin me një postim të bërë së fundmi. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, por prej vitesh mungon në ekranet shqiptare.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka lënë shumë dyshime për rikthimin e tij në ekranet shqiptare. Madje, kanë nisur edhe aludimet se ai mund të bëhet pjesë e “Big Brother Vip.”

Advertisements

Postimi i Elvis Pupës:

Respekte!

Advertisements

Për të gjithë ju që më keni shkruar në inbox dhe më pyesni “Kur do të të shohim prapë live?”

Meqë “Plumbi del me plumb”, unë po i përgjigjem pyetjes me pyetje:

Ku do kishit qejf të më shikonit tani afër, jo në rol por live, kështu “si natyra më krijoi”:

Te marketi i lagjes?
Në autobusin e unazës?

Apo në ndonjë reality-show…?
Më thoni, që t’ju them.

TË NGJASHME