Telashe me policinë, dalin pamjet nga kontrolli që iu bë Atdheut(Video)

by editor

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Atdheu ka marrë rrugën për në Angli.

Në bazë të një video që ka qarkulluar, duket se policia ka kontrolluar veturën e tij, por që nuk dihet arsyeja.

Advertisements

Atdheu u kthye në vendlindje dhe për momentin është në Tiranë.

Advertisements

TË NGJASHME