Prishet miqësia? Kristi nuk përmbahet ndaj Oltës: Je një ego-maniake e frikshme

by editor

Një përplasje tjetër ka ndodhur këtë herë mes Kristit dhe Oltës. Kjo e fundit u shpreh se mendonte që Kristi do të votonte Mastron për lider.

Advertisements

Kristi i tha se ajo gjithmonë mendon se ai ka të njejtin mendim me të.

Ai e quajti Oltën ego-maniake dhe se po kalonte limitet.

Advertisements

Por Olta ka zgjedhur të largohet duke i thënë se nuk do i’a jepte kënaqësinë e një debati.

TË NGJASHME