Kejsi dhe Kristi drejt finalizimit të lidhjes/ Reagon për herë të parë Sabiani: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi (VIDEO)

by editor

Me hyrjen e Kejsit ne Big Brother ajo solli nje situate tjeter ne shtepi. Ajo tashme eshte afruar me Kristin , ku ata puthen faqen perqafohen , pra si te dashur tamam por mungon ajo puthja e vecante

Por mos harrojme qe Kristi ka te dashur ku madje ajo dje kishte reaguar per kete gje qe ai ka bere

Advertisements

Por sot ka reaguar dhe Sabiani babai i Kejsit duke ironiar me nje video:

Jo e ka vet ne dore , babi se kushtezon per asgje por vetem zorraxhinj nuk dua ne shtepi” tha ai.

Advertisements

Video

TË NGJASHME