Ka jetuar nëpër shpella dikur, Juli tani: Dua të futem në ‘Big Brother’, ta mposht Luizin

by editor

Juljan Lala që njihet me togfjalëshin “Aventurat e Julit”, rëfeu në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora aventurat që ai ka bërë së fundmi, aventurat e tij të ardhshme, si dhe foli edhe për projektet e tij në muzikë.

Së pari Juli zbuloi poasionin dhe projektet e tij për videot virale, përmes përdorimit të Youtube. “Fillimisht e nisa për qenf, pastaj realizova deri në 450 video.

Advertisements

Kam 15 vite që merrem me këtë, që nga radio dhe deri më sot. Në këtë pjesë që bëj unë jam i vetmi në Shqipëri. Nganjëherë postoj 1-2 video në dy ditë, ka raste që rri dhe deri në 3 muaj pa postuar asgjë. Varet nga videot që realizohen.

Njerëzit duan shumë gjëra, psh një udhëtim në Kore duhet 1 milionë klikime, që bëjnë 500 euro, nuk ia vlen pasi kaq nuk bën as bileta për atje”, tha Juliani.

Advertisements

I ftuar në Ditë e Re, në RTV Ora Juli u shpreh se nëse do të bëhej pjesë e BBV do ta fitonte.”Nëse unë futem në Big Brother VIP e fitoj, pikë muhabeti. Jo pse të futem tani unë, futem në ditë e parë. Burgu bëhet nga fillimi.

Unë nuk e di a do ta kisha mposhtur Luizin se nuk e kam parë, por po të futesha që ditëne parë unë do ta fitoja, të futësh kë të duash,” tha ai.

TË NGJASHME