E rëndë në Lushnjë, 42-vjeçari ‘ther’ me thikë vëllain

by editor

E rëndë në Lushnjë, 42-vjeçari ‘ther’ me thikë të vëllanë

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin D. R., 42 vjeç,

Advertisements

banues në Lushnjë, pasi për motive të dobëta, ka goditur dhe dëmtuar lehtë me mjet prerës, një shtetas(vëllain e tij)”, thuhet në njoftimin e policisë.

Vijon…

Advertisements

TË NGJASHME