Ç’po ndodh me çiftin? “Pse bën kështu skenash”/ Luizi debat keq me Kiarën(VIDEO)

by editor

Luizi dhe Kiara patën një debat mëngjesin e sotëm. Luizi i kërkoj asaj të ngrihej, pasi donte të merrte jorganin që Kiara kishte zënë me trup.

Kiara u acarua dhe i tha Luizit që pse e zgjoi nga gjumi.

Advertisements

Ky i fundit u shpreh se edhe ai ka nevojë të flejë gjumë si të gjithë të tjerët, ndaj dhe i kërkoi asaj të ngrihej.

Kërkesa e Luizit e mërziti Kiarën. Ajo shkoi në dhomën e gjumit aty ku ishte Luizi dhe i kërkoi llogari atij për veprim që bëri.

Advertisements

TË NGJASHME