Aksident i frikshëm në Tiranë, dy makina bëhen copash

by editor

Një aksident është raportuar në Tiranë. Dy automjeteve janë përplasur me njëra-tjetrën.

Advertisements

Për pasojë janë raportuar dëme materiale. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetimi për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Advertisements

TË NGJASHME