Kejvina nga Afrika bën veprimin e madh për Luizin, kap një luan dhe…(Foto)

by editor

Kejvina u el minua nga “Big Brother VIP Albania”, pasi gj uajti me shuplakë Luizin.

Pas daljes nga ky format ajo u zhd uk nga rrjetet sociale për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi.

Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë.

Advertisements

Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një video me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkronjën “L” dhe emojin e “luanit”.

Me këtë ajo tregon sërish se Luizi është tashmë favoriti në “BBVA”./Lajmi.net/

TË NGJASHME