I fundit! Tërmet në Shqipëri, tmerrohen banorët, ja epiqendra

by editor

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Advertisements

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

Advertisements

TË NGJASHME