“Foli kjo aktorja e ‘Hollywood-it’”/ Plas keq në shtëpinë e BBV, Ermiona ironizon keq Oltën

by editor

“Historia” ka treguar se bisedat që bëhen në dhomën e gjumit të shtëpisë së Big Brother VIP pasi fiken dritat janë në të bukurat.

Mbrëmjen e djeshme ka qenë Maestro duke i thënë Ermionës “I love you”, duke marr parasysh anglishten dhe theksin e tij.

Advertisements

Nuk ka munguar menjëherë përgjigja e këngëtares për Armaldon dhe sigurisht një kunjë për Oltën.

Ermiona: O Zot si e thotë si nga katundi, ti ja mësove atë anglishten Kristi?

Advertisements

Ermiona: Bravo të qoftë ia ke mësuar shumë mirë, e kupton vetëm ai… O Zot ku më solle Lisa (drejtuar vjazës së saj)

Ermiona: Foli kjo aktorja e Hollywood

TË NGJASHME