Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Efin? Këngëtari i habit të gjithë, publikon videon me ish-konkurrenten e BBV(Foto)

by editor

Efi pjesë e videoklipit të Mozzik. Krejt papritur ata janë shfaqur sot në mediat sociale krah njëri-tjetrit.

Mozzik ka bërë me dije se Efi do jetë në klipin e këngës së tij të re me titull “Fatkeqësi” që do publikohet më 2 mars.

Advertisements

Efi Dhedhes ka qenë një nga konkurrentet më të komentuara dhe më të dashura në “Big Brother Vip.

Advertisements

TË NGJASHME