Bledi Mane vendosi të dalë vetë nga shtëpija e “BBVA”, Arbër Hajdari e nxjerr zbuluar planin e tij

by editor

Bledi Manee largohet nga shtëpija e “BBVA”, pasi në nominim ishte ai, Kiara dhe Luizi. Mane ka thënë se nuk do të donte t’i ndante një dashuri në shtëpi. Bledi u shpreh se shtëpia pa Kiarën nuk do të kishte kuptim.

Advertisements

Ai ka kërkuar që ende pa ardhur rezultati do të i bënte këtë dhuratë Kiarës, që të largohet nga shtëpia.

Arbër Hajdari tha se Bledi Mane e ndjen që do dalë dhe mori këtë vendim pa pritur vendimin nga televotimi

Advertisements

TË NGJASHME