Jam si jam po e shifni edhe vet por fat nuk po kam në dashuri sdi pse më…

by editor

Jam si jam po e sh.ifni edhe vet por fat nuk po kam ne dashuri sdi pse…!!!

Kur ishof lloj lloj shtremshe martohet dhe e ka burrin si llokum kurse un me tanat te mirat me pun me shpi temen dhe askush nuk me rri mbi kry e kam fjalen jetoj e vetme dhe prap skam nafak ne dashuri,

Advertisements

met vertet me vjen inati por skem qka bajm kjo esht dhe jam pajtuar me fatin ndoshta kshtu e pasna te shkrume mos me qen e lumtur un si te tjerat, por a e meritoj un ket gje jo se meritoj por skam qka bej kaq e kam nafaken dhe po duhet

mu pajtu, ndoshta esht fai im qka jetoj me nje vend ku ketu afer nuk kam asnje shqiptar dhe vetmevete thom ndoshta kjo esht arsyja pse kam mbetur pa martu.

Advertisements

TË NGJASHME