E mbani mend Alekun? Sot ai po çmend vajzat pas ndryshimit drastik

by editor

Pak ditë më parë, pasi ju treguam si duket sot Ragni dhe vumë re në komente se shumë prej jush ishit kurioz të shihnit edhe Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri për vete publikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën.

Kanë kaluar shumë vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë.

Advertisements

Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model.
Aleku i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit.

Ai vazhdon karrierën si aktor duke luajtur në seriale shumë të ndjekur në Indi.

Advertisements

Sa i përket jetës private, Aleku është i martuar dhe baba i një vajze.

Aleku me bashkëshorten dhe vajzën

Pas mbarimit të serialit “Bidaai”, ai ka ruajtur marrëdh ënie shumë të mira me kolegët, sidomos me Sadnën dhe Ranvirin me të cilët poston shpesh foto. Më poshtë ju sjellim disa foto të reja të Alekut.

TË NGJASHME