Na i ka ‘fshehur’ gjithë këto vite? Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, a ngjajnë si thoni?

by editor

Ajo nuk ka motër, por dy vëllezër simpatikë. Fjala është për moderatoren e njohur, Arbana Osmani, e cilat mbetet një nga figurat më të dashura të publikut.

Prej shumë vitesh në ekranin e “Top Channelit”, ajo me ëmbëlsinë e saj vazhdon të preferohet ende nga fansat e saj, ndërsa çdo gjë rreth Arbanës përbën kuriozitet.

Advertisements

Faqja “Dua të bëj të lumtur”, na njeh me dy vëllezërit e moderatores së njohur. Në një foto

mjaft të bukur, Arbana shihet në mes e ulur së bashku me dy vëllezërit e saj brun dhe mjaft simpatikë.

Advertisements

Më parë ishim njohur me mamanë dhe babanë e saj.

TË NGJASHME