I FUNDIT/ Goditet Sali Berisha, gjak në bulevard

by editor

Ka nisur me përpl asje protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Përplasja fizike ndodhi teksa Meta dhe Berisha po shkonin drejt bulevardit që t’i bashkoheshin turmës.

Advertisements

Mësohet se një person ka go ditur me g rusht Berishën duke i shkaktuar dëmtime.

Berisha është gja kosur pas goditjes.

Advertisements

Vijon…

TË NGJASHME