Nje yll bukurie! Kjo është vajza e Aleksandër Frangajt që do të trashëgojë pasurinë e madhe të babait(Foto)

by editor

E quajnë Emi Frangaj dhe ka preferuar gjithmonë të qëndrojë larg vëmendjes së mediave.

Ajo është e bija e Aleksandër Frangajt, pronarit të televizionit Klan dhe rrjedhimisht, trashëgimtarja e kësaj pasurie të madhe të të atit.

Advertisements

Emi është ende në gjimnaz, por për herë të parë është shfaqur disa ditë më parë, gjatë pjesëmarrjes në inagurimin e dyqanit të stilistit Joni Peçi.

Gjimnazistja është veshur në mënyrë të thjeshtë dhe ka bërë një grim të pastër, jo të rënduar shumë,

Advertisements

Nje yll bukurie! Kjo është vajza e Aleksandër Frangajt që do të trashëgojë pasurinë e madhe të babait

TË NGJASHME