Nusja ime është e ndershme, por e shëmtuar. Ka vite që nuk fle me të dhe nuk mund të… Më ndihmoni si t’ja bëj

by editor

Gruaja ime esht e ndershme por e she mtuar,Ka vite qe nuk fle me te dhe nuk mund…-Pershendetje, pres keshilla.Jam 34vjeqar i martuar me martuan familja dhe si qdo i ri qe gabon pranova te jetoj me gruan qe ma sollen ne shtepi keshtu duke lindur edhe dy femijet e mi.

Gruaja ime eshte nje grua e nd ershme edhe punetore por lirisht mund te them qe eshte shum e sh emtuar dhe kur ta them ket fjal besomni qe nuk qenka e leht ta thet nje burre per gruan e tij por per hir te vertetes po de tyrohem ta them, edhe i martuar kisha kerkesa te shumta per lidhje ndaj vajzave ndoshta turp te them por gezoj nje fizik dhe nje pamje te bukur.

Advertisements

Tani dua te kaloj ne teme, ka vite qe nuk fle me gruan time apo nuk kemi intimitet si qdo qift thjesht nev eritem nga ajo kur me ofrohet gjej ndonje justfikim dhe kaloj flej nga dhoma e femijeve, i kam kerkuar div orc por ajo fillon qan dhe qdo fjal tonen e kalon te femijet ndaj te cileve duhet te aktroj sikur e dua shum nenen e tyre, betohem qe provova shum her ti jap shanc marteses sime por kot nuk shkon.

Me duket sikur v d es qdo dit e nga pak gezimi i jetes sime jan vetem femijet e mi te cileve mundohem tju plotsoj qdo kerkes dhe qdo deshir ne jet Para nje viti fillova te flas me nje vajz nga Shqiperia shum e bukur dhe e dashur ndryshe nga gruaja ime.

Advertisements

Dit pas ditesh ndjehesha i dashuruar por edhe ajo kishte nje interesim shum te madh ndaj meje keshtu qe pa pritur u lidheem ne. Nga kjo lidhje un ndjehesha se po jetoj, ndjehesha i gjall,u bera plotesisht tjeter njeri mendoj qdo sekond per vajzen qe dua.

Tani dua te div orcohem dhe ta marr vajzen qe e dash uroj por kam frik, kam shum frik si do ta presin femijet dhe familjaret e mi ket lajm pasi qe e duan tmerrsisht gruan time,te gjithe e duan vetem un jo jam ne hall teeper te madh ne anen tjeter nuk mundem ta le te dashuren esht femra me e mire qe kam takuar ndonjeher dhe e dua jashte zakonisht shum kemi nje dashuri shume te sinqerte mi lexon buzet nga foli un nuk kemi probleme per asnje gje si zakonisht problemet ne qifte tek ne nuk egzistojne kemi

vetem dashuri dhe lumturi mes vete por jam ne nje dite teper te keqe menxi spo pres ta mar ndonej vendim te vendosni njeher e pergjithmone per te ardhmen time sepse keshtu jeta nuk po shkojka edhe qenka jashte zakonisht e veshtir te jetosh me dike qe nuk e dashuron uroj qe asnjeri nga ju mos ta ket fatin tim te trishte sepse nuk du ju duhen asgje as parat edhe nese i posedoni milionat ket jua garantoj se nuk do ju duhen por do keni vetem merzi dhe stres, ju lutem pres keshilla

TË NGJASHME