I fundit! Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja magnituda dhe epiqendra

by editor

Një tërmet ka goditur pak më parë vendin tonë

Mësohet se magnituda e tërmetit me epiqendër në Gjegjan të qytetit të Shkodrës ishte e 3.0 në shkallën Rihter

Advertisements

Nuk raportohet akoma për dëme materiale apo në njerëz! / Shqipëria Ime

Advertisements

TË NGJASHME