E kujtoni “Mariçuin”? S’e keni idenë se ç’ka ndodhur me të

by editor

Ju kthejmë mbrapa në kohë me serialin “C uidado con el a ngel” apo siç përkthehet në shqip “K ujdes nga e ngjëlli”, ishte një ndër serialet më të pëlqyer.

Historia që ky serial ka trajtuar, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Advertisements

Me siguri nuk e keni harruar as protagonisten e këtij serialit, aktoren Maite Perroni e cila ka bërë bujë tek publiku me interpretimin e rolit të “Marichuit”, shkruan meganews.al

Po ç’ka ndodhur me të? Aktorja tashmë është bërë mjaft e suksesshme dhe ka guxuar që të realizojë një serial që ka dalë jashtë pritshmërive.

Advertisements

Ajo është bërë pjesë e një seriali mjaft hit në N etf lix, të titulluar “Oscuro Deseo”, ku luan rolin e protagonistes, Almës.

Një profesore e Fakultetit Juridik do të dëgjojë burrin e vet duke bërë një bisedë të dyshimtë në telefon.

Pasi do të bindet të shkojë në një klub nate me shoqen e saj të ngushtë, Alma do të kalojë një mbrëmje p asionante me një djalë 25-vjeçar, Darion.

TË NGJASHME