Ka qënë një nga aktoret më të bukura të asaj kohe, sot është 50 vjece dhe ndryshimi i saj do t’iu lërë pa mend

by editor

Sesilia Plasari eshte nder aktoret me te bukura dhe ne ate kohe ishte vetem 23 vjece kur luajti ne filmin “Edhe ashtu dhe keshtu”.

Advertisements

Ai ka qene nje nga filmat me te bukur gazmore te viteve ’80. Madje mbahet mend si filmi qe ne gjithmone e shikonim gjate nates se nderrimit te viteve ne TVSH.

Por kane kaluar shume vite dhe Sesilia ka ndryshuar shume me nje stilim flokesh ndryshe dhe nje pamje krejt te re.

Advertisements

Sesilia ka vite qe jeton edhe ne Shqiperi dhe ne France duke u marre me nje jete artisike.

Ajo tashme eshte ne te 50-tat dhe mbetet nje nga figurat me te dashura te ekranit tone shqiptar, gjithmone e bukur dhe simpatike.

TË NGJASHME