E mbani mend aktorin Gjino? As që u shkon në mendje se çfarë i ka ndodhur këto kohë (FOTO)

by editor

Filmi “14 vjeç dhëndër” na ka g zhduar të gjithëve para ekranit të televizorit dikur.

Aktori që luajti rolin e Gjinos, quhet Admir Sorra. Sot ai ka ndryshuar shumë dhe shumë pak ngjason

Advertisements

me Gjinon e dikurshëm. Aktualisht ai jeton në Vlorë, por disa vite më parë ai ka jetuar edhe jashtë shtetit.

Advertisements

E mbani mend aktorin e njohur Gjinon? As që u shkon në mendje se çfarë i ka ndodhur (FOTO)

A duhet të rikandidojë Erion Veliaj për Bashkinë e Tiranës? Be fason Bushati: PS nuk ka nevojë për kryeministër në hije

TË NGJASHME