E kujtoni Ermelën? Ja si duket sot fituesja e “Big Brother 4”(FOTO LAJM)

by editor

Me siguri e mbani mend Ermela Mezuraj, fituesen e “Big Brother 4” dhe një nga vajzat më bukuroshe

megjithatë ajo është shfaqur së fundmi në një foto krah një tjetër konkurrenti të BB, Toros

Advertisements

Shahinit teksa të dy jetojnë jashtë vendit, por jane takuar ne kete rikthimin ne vendlindje.

Ermela ndërkohë ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram dhe shihet se pas kaq vitesh ka ende të njëjtën bukuri.

Advertisements


E kujtoni Ermelën? Rikthehet fituesja e “Big Brother 4”, shikoni si duket sot (FOTO LAJM)

TË NGJASHME