Vajza ngel shtatzanë me djalin e rritur në jetimore 10 vite më të ri, por e trishtë çfarë i bën familja (Video)

by editor

Rasti i kesaj radhe ne emisionin ‘E diela shqiptare’, tek rubrika ‘Ka nje mesazh per ty’ ka qene nje

vajze qe jeton ne Greqi prej femijerise dhe tashme ne moshen 35 vjecare eshte e lidhur me nje djale ne Shqiperi i cili eshte 10 vite me i ri ne moshe.

Advertisements

Njohja e ektij cifti eshte bere nga fb dhe vajza deklaron se djalin e do po problemi i saj eshte me familjen se djali eshte jetim dhe ska nivel ekonomik te mire.

Familja e Emanuelës nuk është dakort për këtë lidhje sepse Semi është rritur në jetimore

Advertisements

dhe është 10 vite më i ri se Emanuela e cila është shtatzënë dhe pret një vajzë nga ai.

Vidjo me poshte eshte shkeputur nga emisioni

Vajza ngel shtatzene me djalin e rritur në jetimore 10 vite më të ri, por e trishte cfare i ben familja (Video)

TË NGJASHME