E frikshme! I ishte bllokuar tualeti, gruaja tmerrohet kur e hap dhe shikon çfarë kishte brenda

by editor

Një grua australiane, të cilës i ishte bllokuar tualeti, u trondit kur gjeti katër gjarpërinj të grumbulluar brenda shkarkueses.

Sofie Pearson, 25 vjeç, e cila jeton në një fermë në Queensland të Veriut, tha se kur ajo shkoi në banjën e saj të Dielën e kaluar, iu desh të shtynte fort poshtë butonin e shkarkimit .

Advertisements

“Kur e pashë që ishte bllokuar, mendova ta hap dhe të shoh se çfarë nuk shkon, por u trondita”, tha ajo

Ajo që e reja zbuloi ishte katër gjarpërinj pemësh, ku më i madh ishte i gjatë një metër.

Advertisements

TË NGJASHME