Në fillim mendoi se kishte gjetur një thesar në lumë, i riu nuk u beson syve çfarë kishte brenda kutia (Video)

by editor

Një i ri nga Shtetet e bashkuara ishte në kërkim të një thesari në thellësitë e lumit të Kolombit.

Si fillim ai gjeti një medalion dhe më pas disa vegla të tjera, përfshirë edhe monedha, shkruan meganews.

Advertisements

Kur shikoi më vonë një kuti të zezë, ai u habit pasi mendoi se fati i buzëqeshi dhe mund të ishte një thesar, por kur e pa se çfarë ishte donte të dilte menjëherë nga aty.

Ngjitur me kutinë e zezë ishte një etiketë me shkrim: Ishte hiri i një personi, që pasi ishte djegur ishte hedhur në lumë.

Advertisements

Video është publikuar vetëm pak ditë më parë dhe po thyen rrjetin.

TË NGJASHME