I suprizoi te gjithe! Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vemendjen e gjithë dasmorëve (Video)

by editor

Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i lënë të gjithë të ftuarit gojë hapur.

Pamjet e publikuara shihet djali duke bërë lëvizje si një balerin profesionist.

Advertisements

Video është publikuar nga një dasmor ku shkruan: Tani u bë dasma e tij sepse motra sapo u martua.

Kjo video ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në t ë gjithë botën.

Advertisements

Për më shumë ndiqni videon:

TË NGJASHME