Tragjedi në Tiranë! 41-vjeçari humb jetën tragjikisht në vendin e punës

by editor

Një 40-vjeçar ka humbur jetën sot tragjikisht në Tiranë, pasi e zunë poshtë inertet në zonën e “5 Majit”

Njoftimi:

Advertisements

Më datë 01.11.2022, në rrugën “5 Maji”, në një objekt në ndërtim e sipër, kanë rënë materiale inertesh duke zënë poshtë punëtorin e objektit, shtetasin V. L., rreth 40 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME