Nuk do ta besoni se sa është rritur Xheison. Rikthehet sërisht në ekran(Video)

by editor

Nje nga personazhet me te dashur te ekranit Xheison rikthehet serisht ne ekran.

Ai rikthehet ne ekran pas 3-4 vitesh. Xheison tashme eshte rritur dhe shkone ne shkolle.

Advertisements

Dhe thote se shoket e shoqet me trajtojn ne menyre te barabart pra nuk jam me ai djali i famshem si dikur.

Ai eshte nostalgjik kur shikon videot e vjetra ne emisionin e “Piter Panit” dhe thote se tani i shpreh fjalet shume mire por ai kishte dhe sugjerime ne emision si te gjithe te tjeret.

Advertisements

Xheisonjeton tek shtepia e re dhe atje eshte shume i lumtur bashk me prinderit dhe eshte nje nxenes shembullor.

Per me shume shikoni videon

TË NGJASHME